Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumi B

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  143
 • Emri i Vërtetë:
 • Lumi Berisha
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Lumi B është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. LUMI B eshte nje reper ne grupin KAOS me shokun e tij Viganin. Ai ka shume kenge si: "S'PO DIHET CKA U BO", "WRONT" me MC Kreshen, "SUPERSTAR" ne bashkpunim me Aferdita Dreshaj, "CELE CADREN" me P.I.N.T, DJ Flow. Hiti me i ri eshte "President" dhe beri shperthim te madh ne rrjetet sociale. Beatin e kenges "President" e beri Strike Beatz dhe pika e nisjes u be nga DJ Blunt.Lumi eshte i martuar me Miranda Mehmetin dhe ka nje djale, Blini, i lindur ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

KAOS

Anëtar i labelit

REDBOX Entertainment

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

10 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (22)

16
11
37
33
5
34
22
14
12
13
4
11
40
15
0
19
27
21
13
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Barooti

Lil' Liri

Mc Qoppa

Tiki

Alidema

Big Wolf

Real Mc

GT

Elinel

Real 1

Tags: Lumi B, Lumi Berisha, Lumib, Lumi-B, Lumi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet