Live Video

Dionis Delia & Arben Delaj - Kolazh (Hite Verore 2016)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/07/2016

2016-07-11T20:49:10

Më Shumë Nga

Arben DelajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh (Hite Verore 2016)" kënduar nga Dionis Delia & Arben Delaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dionis Delia & Arben Delaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dionis Delia:

Më Shumë...