TEKSTESHQIP

Dionis Delia
Çika E Tropojës
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çika E Tropojës" kënduar nga Dionis Delia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të na bërë të shijojmë edhe aspektin viziv, projekti është finalizuar në tregun e gjerë të muzikës i realizuar mjaft këndshëm edhe me një videoklip, i cili u publikua më 18 Dhjetor 2021. Autor i muzikës është vetë këngëtari, për fjalët e këngës u përkujdes Gjokë Beci, ndërsa për orkestrimin është përkujdesur Behar Neli.