TEKSTESHQIP

Dionisi, Riza & Gjovani
Kaçanik, Deri N'boletin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kaçanik, Deri N'boletin" kënduar nga Dionisi, Riza & Gjovani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.