Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dj Blunt - Pis Milet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pis Milet".
3. Video është e këngës "Pis Milet", por nuk këndohet nga Dj Blunt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Blunt - Pis Milet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"The Big Picture"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Frestyle babez from Bim Bimma
Pis milet shum o leht mu bo pis vet chill mos i jep siklet qa po pisket ule
tonin edhe zonin sa s'ti qiva robt deri n'padh en damonen tu menu e tu nejt
rrethin edhe veten je tu e rrejt qe beson qe je i shenjt i ki syt qel po
prap je tu flejt a me t'thon veq ty qen a qej juve krejt na kan qorru tu
besu ne nacionalitet na kan ndrru identitet qysh um po bertet na kan bo
personalitet qe beson kur ju rrehet per realitet op marifet po zor o pa
as ni cent n'gjep mi thon vetit kejt nali vet rrenat qe po qkepen lekt jon
ka jepen po na thu vet po cepen ata nelt e thejn karin se per kta tjert
rrjepen se e kan n'dor krejt rrjeten gjith te njejt ceken te mirt djegen tu
menu a me dek pa buk a me prit vjerr deken kejt mun i rren po sun e rren
veten qashtut si un kur jom tu nejt vetem edhe ti bohesh llom me at pjesen
tonde tjeter von se mjekerr na kan rrshu kur na kan premtu ven tjeter pun
dashni e ren tjeter kurgjo veq rren te vjeter sen tjeter kur m'bjen men bjen
leter maron seniton beton mix me heker shum po ma bojn ti nuk je normal
normal qe nuk jom normal hmmmm nal qa a per ty normal kadal qe pe't kallxoj
une normaliteti te jep ti domethonje qashtut qysh nuk o normal me pas flokt
Trid Llock ik qa karin je ka pret shok se jeta tu tret gllok per horror skena
jena ma't zi se Alfred Hiqkok crrrrrrrr zilja u rrok e familja o shok jan
dallime jo njo po plot midis muzikes Hip Hop e Ship Hop edhe asej Ship Hip
Hop asht nisoj si mu kon tu pi Henesi (HNS) e me thon qit Shtock kadal me mu mos u
mat se moti vakt jom bo psikopat po thojn qe kena met mrapa s'ka qa ja
s'jena tu pa ja vet s'pe dojna me pa ka shkojna u pa sa msojna u pa pe lojna
per ma von mos t'ja teprojna tu sha tjetri renin kush e ka se ka shum pidha
te nones qe duhet mu bo hor nuk pe du me perdor fjalor se shum smuj nuk pe
du me perdor rimat pa thurm hiq kur i gjuj nuk i menoj hiq veq i thom per
naj bitch qe e ka pip pip hiq mos ti permeni hiq hajde pe shkojna neper vene
tjera e pe folim per njerz te mir po folim per tjert ti kqyrim krejt qa
menojn kur e ngojn senin ton pi gojes edhe pi pervojes mi mush gjepat hajde
ti kqyrim rrjepcat ju jepim ne Rap concert ose Rap concept mi ju kallxu qe
jon shum te rrjept shllung e mjer hajde pe shkojna me ni minier se jon bo
minier shum thell tu gropu ner tok jom tu jetu jom tu shkru qaq shum sa qe
fletat jan tu fluturu tekstet po mi marrin a po mi vjedin s'pe di veq un ka
ni her ne radio kur pe nij pe'm doket qe veten jom tu e ni a pe di qe rimat
e mija s'jon qa karin tem po bon qa je ka don te paska ardh vakti qe po te
ipet edhe fakti qe mas pakti nuk em ik takti jom vet i 37-ti bonu gati para
se me te kalu afati kqyre sa u bo sahati ose vete najkon me shami se une
s'po e di o Mc si plum i gjujten me allti jom ka vi me siguri per emrin tem
deri qitash ki ni Yoooo kom rima me ton veshi si magnetofon mi abserbon goja me
mikrofon jep definicion ty ni leksion ma pak fol e ma shum bon so normal
krejt ky ven me kon amoral drejt i bjen me thon pa moral sa here qe dal del
edhe naj bar qe hin me naj ven je ne problem tem personal haverr hajt kno
ata qe knon ti shhhhhhhh blej CD-en qo e ngo ne shpi e mu lem rehat se s'kom
vakt e as qef te pakt me ty me pas ma te voglin kontakt asht fakt qe jetojm
me ni ven po nuk na lidh sen ama hiq as ni sen qashtut qysh nuk e lidh
natyra macen me qen ti e ki jeten tone une e kom jeten tem ma mir te bjen lem
haverri jem se skelesh po menoj shkelesh si lop mu kon mjelesh se nuk e din
me kon je ka vjerresh rrjepesh djegesh kur prek nxeht nuk e din qe rrjepesh
kur don me hyp deri ne kat 2-te qeli pak syt per me rujt kryt ne jet te sotit
dikon duna me e myt ama jo me kos duna me zhdrryp per mos mu shtyp kur
gjinja per mi kry jon ka dojn me'm hyp nuk ke vet se vet ka gjet vet le te
hek le te met pa brek se nxeht ka prek s'kom nevoj me cek qe s'bon me lujt
me dek se bone lujte me dek bitch dek


Ky tekst u dërgua nga Venhar
Më Shumë Këngë Nga Dj Blunt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet