Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Dalool & Andos - The One

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The One".
3. Video është e këngës "The One", por nuk këndohet nga Dj Dalool & Andos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Dalool & Andos - The One  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Andos

30/07/2012

2012-07-30T19:21:21+00:00When I look into your eyes
all I see is you and your smile
You wanna feel the love deep inside
so let me find a way down to your heart

All I want tonight is you beside me
To feel and to hold you like nobody
Let me be the One to dream about us
Let me love you like there's no tomorrow

When I look into your eyes
Somehow I get a feeling I can't deny
You wanna feel the love deep inside
So let me show you the way to my heart

I'm fallin' in for you can't you see
It's amazing how your love can set me free
Your chemistry is intoxicating me
So let's celebrate our love
through this words I'm singing to you

All I want tonight is you beside me
To feel and to hold you like nobody
Let me be the One to dream about us
Let me love you like there's no tomorrow(2x)


Më Shumë Këngë Nga Dj Dalool:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet