TEKSTESHQIP

Dj Geek
Raptish x Tranquilo
Lyrics
(Feat. SEMI)

the belin nmidis
gjuj bakshish
thej krejt shishet
kallxo raptish 2x

semi edhe dj geek geek
livrite kryt kryt
gjuje toben nalt mos e le me zhdryp
po ja u luj lojen sikur me lujt fif
ajo ma han me mimika
don mem ra pika
kryt ngjyksa
nxeht si n'costa rica

he se folshe nping pong
rrehi gjyks nking kong
kta repera monoton
i ha si me buk e long
hej shoki kurgjo ske bo ti tka dhez rroboti
nuk ki qa fo ti harro ti
nuk je ma i forti se ma i forti veq afrim rroboti

the belin nmidis
gjuj bakshish
thej krejt shishet
kallxo raptish 2x

kta fiqa i shkeli si lambo
kapnu krejt valle bailando
veq a jon paret tamon yo
se kerkujt nuk pi han qa than yo
nuk merrna me sene qa folin
bona kishe sen un nuk niva
sdeshtem me kall bash qishtu lojen
po ktu ka faj veq dafina

select a show some res[pect man
jom zjarrfiks per kto sene tdhezta
fiessta poff poff pass man
sje interesant tlutna hesht man
who let the dogs out se pi ni tu leh
gjithcka e njejte kurgjo nuk ka tre
gjuje posht nalt se po du me rreh
ma ke hup topin spo muj e gjej

DËRGOI:
INFO
Më datë 28 Korrik 2022, Dj Geek publikon videoklipin "Raptish x Tranquilo", në bashkëpunim me SEMI. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga SemiAutomatik. Produksioni audio u realizua nga Deard Sylejmani.
Rryma muzikore:
Dance
Renditja:
Top 200