A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Dj Gimi-O - Lujmi  (Feat. Mergim Mjeku)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/2017

2017-12-22T17:00:06

Featuring

Mergim Mjeku


Lujmi lumi, lujmi lumi durt e holla ojjja si bilbilat si bilbilat neper molla o neper molla joooo.

E di se na dy kena mu pa mas ktuhit, ti vjen te une si rroga ndund mujit, tlutna mos e zgat jooo se sjum msu me prit jooo. X2

lujmi lumi durt e hoolla ojjja si bilbilat si bilbilat neper molla o neper molla joooo

Lujmi lumji lujmi lujmi oo durt e holla oohh durt e holla joooo
ohh siii bilbilat ooh neper mollaa ohh neper molla jooooo


Ky tekst u dërgua nga Segro
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019