A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Dj Gimi-O & Kushtrim Dobra - Lujma


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/04/2019

2019-04-07T17:00:12

Më Shumë Nga

Kushtrim Dobra


lujma,lujma oj doren mej dore
lujma,lujma oj doren mej dore
sonte ty un ta kam ble nji ore
sonte ty un ta kam ble nji ore oo
ta kam ble moj oren me zinxhir
ta kam ble moj oren me zinxhir
qe te behesh nusja ma e mir e
qe te behesh o nusja ma e mir e o


lujma lujma oj doren mej dore
lujma lujma oj doren mej dore
sonte ty un ta kam ble nji ore
sonte ty un ta kam ble nji ore

hajde me shuplak,hajde me shuplak
hajde me shuplak,hajde me shuplak
sonte me rinin le ta kallim flak
sonte me rinin le ta kallim flak
hajde me tupan,hajde me tupan

kjo rinia jon namin po e ban
edhe krejt dynjaja neve na lakmojn


Ky tekst u dërgua nga un ti ai ajo
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019