Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Gimi-O & Liri - Ni Nat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ni Nat".
3. Video është e këngës "Ni Nat", por nuk këndohet nga Dj Gimi-O & Liri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Gimi-O & Liri - Ni Nat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

21/07/2019

2019-07-21T12:57:46+00:00[Liri:]
ajo veq po don me dal ni nat
un nuk e di qysh e ka emrin
kaniher po thom aninasht
koke shum e bukur valla um cmendi

ajoo don don don don ti po vjen von von von amo
nese nuk e zgat liri mendon se trupi yt
po duket si kardeshian
ca bone ti me mu mos i thuj kujt baby
ska nevoj me dite ku jem kon na tdy baby
...
oooo veq sonte du me dit sa mdon
nese folin keqq baam-bamm
shkrujum edhe kur jam nxon se je my baby yee

ajo veq po don me dal ni nat
un nuk e di qyshe eka emrin
kaniher po thom aninasht
koke shum e bukur valla um cmendi


qyshe po ni viti hapat e tua
ma dhesta se...
e qeky liri ty e... po sillem me panamera

OOOOO veq sonte po du me dit sa mdon
nesae folin keq baam-bamm
shkrujem edhe kur jam nxon
se je my baby yee
Ajo veq po don me dal ni nat
une nuk e di as qysh e ka emrin
kaniher po them aninasht koke shum e bukur
valla um cmendi


Ky tekst u dërgua nga girls ♥♥♥
Më Shumë Këngë Nga Dj Gimi-O:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet