Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Gimi-O - Pavarsia (Feat. Erza)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  26

Xhamadani vija vija,
E eshte Kosova e eshte Shqipnia
Rreh si zemer çiftelia
Oh sa e madhe e eshte Shqipnia

Xhamadani vija vija,
E eshte Kosova e eshte Shqipnia
Rreh si zemer çiftelia
Oh sa e madhe e eshte Shqipnia
Dj Gimi-O
Featuring: Erza Muqoli
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/02/2020
Beat/Mix/Master: Don Gima, Premtimi Etemi, Dj Gimi-O
Vocal: Erza
Solo: Premtimi Etemi
Video Produksioni: Mevlo, Ardit De Niro
Directed: Dj Gimi-O
Translate: Drilon Hasani, Arber CitakuDj Gimi-O - Pavarsia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pavarsia".
3. Video është e këngës "Pavarsia", por nuk këndohet nga Dj Gimi-O.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Gimi-O:


Komente 1