Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Gimi-O & Alketa - Do Ti Kallim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

Do ti kallim fitilat e llames
Do ti kallim fitilat e llames
Do ti kallim fitilat e llames

O ma t’mirin baba e ka njonen
O ma t’miren baba e ka njonen

Na ja marim o ma tmiren nones
Na ja marim o ma tmiren nones

Do ti kallim fitilat e llames
Do ti kallim fitilat e llames

O ma t’mirin baba e ka njonen
Na ja marim o ma t’miren nones


Ky tekst u dërgua nga Antonela Zboqi (ig: aantooou)Dj Gimi-O & Alketa Turkaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/07/2021
Video Produksioni: N'pik Creative
Produksioni: Çelik Lipa
Mix/Master: Nome Ent.
Solo: Egzon Bajraliu
Edited: Dior Bajrami
Director Of Photography Color Grading: Dren Bajrami
Production Coordinator: Ginis Kadriu, Dj Gimi-ODj Gimi-O & Alketa - Do Ti Kallim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ti Kallim".
3. Video është e këngës "Do Ti Kallim", por nuk këndohet nga Dj Gimi-O & Alketa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Gimi-O:


Komente 0