Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Gimi-O & Dela - Ti Mor Djal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

X2
Ti mor djlë o djal i ri
Ban me dor e ban me sy
Ban me dor e ban me sy

x2
Sa u bana pak rahat
Dera boni rrak tak tak
Dera boni rrak tak tak

Ti mor djlë o djal i ri
Ban me dor e ban me sy
Ban me dor e ban me sy
Sa u bana pak rahat
Dera boni rrak tak tak
Dera boni rrak tak tak


Ky tekst u dërgua nga ♥Ilirjana Agushi♥Dj Gimi-O
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/11/2021
Produksioni: Çelik Lipa
Rec.: Takt 428 Studios
Master: Don Gima
Solo: Egzon Bajraliu
Video Produktion: N'pik Creative
Edited: Dior Bajrami
Director Of Photography Color Grading: Dren Bajrami
Production Coordinator: Ginis Kadriu, Dj Gimi-ODj Gimi-O & Dela - Ti Mor Djal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Mor Djal".
3. Video është e këngës "Ti Mor Djal", por nuk këndohet nga Dj Gimi-O & Dela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Gimi-O:


Komente 0