A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Sardi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  38
  • Emri i Vërtetë:
  • Sardi Shehu
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dj Sardi është një dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. DJ Sardi known as one of the most revered members of the Albanian scene. Music has always been his passion ever since he was very young. He enjoys doing quality live mixes on the turntables to all types of genres. He always wants to satisfy his clients and make sure that they are having a good time with quality services. With 15 years of experience as a musician, his signature style of mixes is what makes him pump up the crowd with a high demand ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I biri i

Flamur Shehut

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dj Iljano

Vin Veli

Dj Nago

Lazy

Eleminimi

Tru Pak

Klejvis Saliaj

KMC

Agustin Pellumbaj

Erjon Korini


Tags: Dj Sardi, Sardi, Sardi Shehu, Sardi Dj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019