TEKSTESHQIP

Djellza Zenuni
Si Të Them
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Të Them" kënduar nga Djellza Zenuni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga vjen si kompozim nga Trix (Veli Sahiti), ndërsa orkestrimi është shkruajtur nga Lum Halabaku.