TEKSTESHQIP

Djellza Zenuni
Nusja Jonë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusja Jonë" kënduar nga Djellza Zenuni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimi dhe teksti është punuar nga Besim Bunjaku, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Ermal Krasniqi.