TEKSTESHQIP

Djemte E Detit
Kolazh RTSH 2007
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh RTSH 2007" kënduar nga Djemte E Detit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Genti Lako.