TEKSTESHQIP

Djemte E Detit
Per Nje Lot
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Nje Lot" kënduar nga Djemte E Detit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u plotësua me të gjithë komponentët e saj, ky materiali muzikor vjen i finalizuar tek audienca i punuar artistikisht me një videoklip, i cili u publikua më 16 Dhjetor 2022. Muzika e këngës vjen e kompozuar nga Valentin Markvukaj, ndërsa për tekstin u përkujdes Alfons Zeneli.
Renditja:
Top 200