A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valentin Markvukaj

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Valentin Markvukaj is a popular songwriter. Valentin Markvukaj eshte nje Kompozitor , Dirigjent dhe Producent qe jeton dhe punon ne Australi . Valentini mund te njihet me shum si kompozitori dhe tastjeristi i grupit DJEMT E DETIT .Valentini ka realizuar edhe dy albume solo , ALL I SEE dhe FEELING BlUE . Ai zoteron dhe Studion e inçizimeve VMSound . Valentini se fundi ka realizuar the video klipin e tij ALL II SEE ....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Djemte E Detit

(Former member)

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Fatrin Krajka

Perparim Ademi

Jetmir Barbullushi

Klodi Shehu

Kadri Sherifi

Marsel Gunga

Ardit Roshi

Sokol Vulaj

Ilir Livoreka

Fabian Asllani


Tags: Valentin Markvukaj, Djemte E Detit

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019