TEKSTESHQIP

Djemtë E Mallakastrës
Më Zë Malli Për Rininë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Zë Malli Për Rininë" kënduar nga Djemtë E Mallakastrës.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 17 Shtator 2015, Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "Me Ze Malli Per Rinine". Teksti i këngës u shkrua nga Armand Trebicka.