Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemte E Vjoses - Hidhe Nuse Vallen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  15

nusja jote more djal po te fton ne valle kjo eshte dita juaj djale eshte dite pa halle,ngreu dhender djali vajza syri shkel
ajo me fustan te bardh ti me fustanell, me bishtin e syrit vajza thrret xhaxhane se ci qesh dhe dajos moj motres dhe vellan,se qenka firake moj nusja jon ne valle djalin tepelenas moj sec e sjell verdalle.
Mos harroni baben edhe nenen time qe me linden mua moj vec per dit gezime hajde nuse hajde,eja nuse eja mos e le ta marin vallen moj o kembet e tjera,hidhe vallen nuse nuse mallakastre po te pret nje djale moj djale gjirokastre luje belin nuse valle te ka hije,djali prej skrapari moj vet prej camerie.
Ref:
nusja jote more djal po te fton
ne valle kjo eshte dita juaj djale eshte dite pa halle,ngreu dhender djali vajza syri shkel
ajo me fustan te bardh ti me fustanell, me bishtin e syrit vajza thrret xhaxhane se ci qesh dhe dajos moj motres dhe vellan,se qenka firake moj nusja jon ne valle djali tepelenes moj sec e sjell verdalle.


Ky tekst u dërgua nga  marjon

Djemte E Vjoses - Hidhe Nuse Vallen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hidhe Nuse Vallen".
3. Video është e këngës "Hidhe Nuse Vallen", por nuk këndohet nga Djemte E Vjoses.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Djemte E Vjoses:


Komente 1