Më mbaj mend (për 1 muaj)

DOBS

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: DOBS është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. Më datë 21 Qershor 2017, DOBS publikojnë videoklipin "Puzzle", në bashkëpunim me Armenda. Më datë 22 Janar 2018, DOBS publikojnë videoklipin "Never Gonna Die". Më datë 13 Prill 2020, DOBS publikojnë videoklipin "Love Me Tek T'pame"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Bulza

Komente

1 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Dobs, Bulza

Komente 1