TEKSTESHQIP

Dogma
Zemer E Thyme
Lyrics
(Feat. Gutti & Mr Tony)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemer E Thyme" kënduar nga Dogma.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngës i janë përshtatur vargjet nga vetë artistët, ndërsa për okestracionin punoi Neti.