TEKSTESHQIP

Dogma
Sa Premtime
Lyrics
(Feat. Tiki, Syane & Qender)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Premtime" kënduar nga Dogma.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.