Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Ghetto

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Don Ghetto është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Shkurt 2013, Pizha publikon videoklipin "Pusho E Qet", në bashkëpunim me Don Ghetto. Më datë 27 Nëntor 2016, Flame, Latuà, Overdose & Don Ghetto publikojnë videoklipin "Blanco". Më datë 18 Prill 2017, Flame publikon videoklipin "Galante", në bashkëpunim me Don Ghetto....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

The Cannibalz

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Izzy

Albotoxic

V-Ton

Dashoni

Kamikazo

Albo 06

Blackjack

Messy OTR

Drago

Steli

Tags: Don Ghetto


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet