Më mbaj mend (për 1 muaj)


Don Pizhi - E Di Une Zemer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di Une Zemer".
3. Video është e këngës "E Di Une Zemer", por nuk këndohet nga Don Pizhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Pizhi - E Di Une Zemer  (Feat. Geti)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Super Sonic Hip-Hop"

Këngë e albumit:

"The Last Don"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Geti

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00hahha-jOO jOO
don pi aha gero G i pi g-a pozitiv baba Records

bling bling e lidh me ni sen pink me e nis nejen me ni Gjip tonic pak panik lista senet titanik me sko smok kombinimit praktik last lous stougji niher ne sistemin tem hala skom menu cila sotne asht me ren , cila ma pak rren cila ma bjen cila ka shoqe ma shum sonte net vjen qikat pa dalen qe nuk e don driten jo driten si emer po driten si driten naten neper fllad e len anash traditen kcen e ndjersiten e drill prapanicen shum o sexy e omel sikur keksi shum o sexy per kto asht ky teksti meksikana si DOLCE GABBANA e ka shijen si pure nga HAVANA
(ref.2x)
e di un zemer qe ti mu um don don mdon
e di un zemer qe ti mu um ngon ngon
e di un zemer qe po me han n'sy n'sy
e di un zemer qka duhet me ba un per ty ty

Geti:
Ghetto Gjizi tash n'mikrofon Don pizhi me 1 don perrinjon
show easy neja po kalon s'ka ktu shizi krejt jon t'veshun gjon
Tash po shihet e po dihet njeri kush o in
ksaj here po flasim kush po rrin e kush po qin
rujuni se erdh bajraktari me hap i pari ket bari me bari me bari
ari bari *Getoari*
Prap pe majna n'dor old school and new school
prap na iken pidhat prap per rreth tek o full
veq me prek ni pull bari get o lull
prap na jem old school and new school
ma me babin qe e bon moti ket shit shit
ti bukuroshe rrin nven mos u livrit
zemer mos ta nin se sjom ka boj hajgare
zemer mos u tut se s`qihesh kengtare

(Ref.2x)
e di une zemeer qe ti mu um don don
e di une zemeer qe ti mu um ngon ngon
e di une zemeer qe pom han n'sy nsy n'sy
e di une zemeer qa duhet me bo per ty ty

don pizhi:
maby beby pom kujton diqka
gero qka don pi gero a e din kush ta don ma shum se gjithqka
trupin ton tripin ton e di neper gishta
ski qka se baba asht gjith ka
ka pe kthen kryt ku t'ka top lista
numer 1 per repista e neper revista
folet per rep qe ka veq rima pista
folet e din shpejt renet i kapercej
se kapi une kcej ti kur kqyr knej
jom anej kqyr hej kush e thej
jom anej e di se drejrs neper skej
hej thirrni qikat qe ja qesin pikat
hej qikat qe i dijn kejt trikat kejt tripat
qysh duhet mu dok sexy mexy e di qet pijav ma shum se bexy

(Ref.2x)
e di une zemeer qe ti mu um don don
e di une zemeer qe ti mu um ngon ngon
e di une zemeer qe pom han nsy n'sy n'sy
e di une zemeer qa duhet me bo per ty ty


Ky tekst u dërgua nga Goneta   artaaa
Më Shumë Këngë Nga Don Pizhi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet