Më mbaj mend (për 1 muaj)


Don Pizhi - Me Zanin Tem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Zanin Tem".
3. Video është e këngës "Me Zanin Tem", por nuk këndohet nga Don Pizhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Pizhi - Me Zanin Tem  (Feat. Don Arbas)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"The Last Don"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Don Arbas

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00don pizhi

kush o qe 10 vjet me zanin tem
kush o munu me zan venin tem
a ka nja refren qe e kom shkru e su ni e su hi
ne gjo shpi naper gjdo famili

shpesh ni sen e ni e sju jap rensi
repi ka ndru repi shkon me rini
repi shkon me ata qe din e bon
qe e kupton audiencen e perfiton

rruga re gjith o ron origjinal kur maron
e krijon jeta jote per ni mikrofon
ni deshir e ni ndjejn mat miren nbot
publiku osht i till ska sen mat fort

kur i she ton ato dur nalt bashk krejt tu knu
at moment qe ke shiju jeta jote ka ndryshu
shum rrespetk veq per ju ky sen o tu shku
don pizhi hija jetes four ever with you

reffff

n'mesin tuj o veni jem per juve ky refren
po ju kujtoj naj sen me zanin tem .

don pizhi

e dini mir dikur rrolin qe kom pas
repi mas parin n'prishtin tani naper mas
n'qata damar qe sot e bojn rep
bojn lek nuk kallxoj aspak rrespekt

pata marr pjes mi maru edhe vet
shum u kan siklet kurgja nuk u kan let
me qata njerz thojshin qa o kjo
rep nana jot rep mos um thuj recito

hitet e para rastsisht nuk jon ba
shum pun shum vullnet tani mir u pa
kush i pushtoj binat kush i ndrroj shinat
hip hop singllat i mbrehem brinat

adhurust i shumum ma shum tu na vertetu
rrugen e till me vazhdu repin ala me zhvillu
nivele treja mi inspiru kufit tash jon harru
don arbas don pizhi repin nalt ala te qu

reffffn' mesin tuj o veni jem per juve ky refren
po ju kujtoj naj sen me zanin tem .


Ky tekst u dërgua nga  fitas
Më Shumë Këngë Nga Don Pizhi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet