Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don ProbleMC - Mirem Me  (Feat. Gjiko)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Gjiko

21/01/2016

2016-01-21T15:04:28+00:00Ahh Për Tona Ghettot e Shqiptarve ka do që jon x2

Verse 1 - Don ProbleMC

Jom ardh knej pari mjau bo me dije se kush o ma piss n'MIC
Ja rasi karin ksaj komedije ti ndaq boma dislike
Qkjo osht action cop-killer jo si ti king n'counter strike
Kur jom dal mbi asfallt me airmax i ki thon adidasit ti pink panter Nike
More film vizatimor qetash poshti o ka shpërthen
Dhe nije mir kush po ta përmen
T'vërtetën që n'kllapa t'mërthen
Për jetën që sun e sheh qysh o kur terri e nata shkëlqen
Vetvetën nqë mun e njeh ndrysho njeri për mu mat a t'pëlqen
Para se me ti lon fleshat n'fyt shpresat n'gushë kur don me thithë oksigjen
Munësh me leh sa t'dushë kur kom me t'lidhë n'boks si qen
Ty bashk me do mut burra tjerë te ton me ren që jon n'teren
Ani ti kishe gangster a? Kqyr more nhere kon po e rren
Doni dhe Gjiko aktiv + gjith psikoaktiv
Plus Iliridë Kosovë Tetovë Pejë connection që ndikon aktiv
Jo si do që filozofojn n'tekstet e tyne me bari t'fortë tu i shkru n'PC
Po mesin n'vetmi veq me karin n'dorë tu i mshu n'WC

A un si gjith:
Tu e prit n'qdo moment mallin n'hood
se konsumusit e paskan pa koment hallin mut

Refren - Gjiko

Mirem me gram ton kohën n'Grind - TETOVË
Mirem me gram ton kohën n'Grind - PEJ
Mirem me gram ton kohën n'Grind - TETOVË
Mirem me gram ton kohën n'Grind - PEJ

Verse 2 - Gjiko


Ky tekst u dërgua nga  Dritonnn
Më Shumë Këngë Nga Don ProbleMC:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet