Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi - Vera E Nxehte (Feat. Memli Krasniqi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti nuk erdhe ne ver dal nga dal dua te vi
dua te rri ne prishtin do te shkoj ne ulqin
do te lahem se kjo vere do tjet e nxeht
as atehere as atje jo jo nuk shkoj nese ki pasur det ja ku e ke nese pare e skene e kur nata vjen
veq nji femer veq nji femer te vjen ne mend
nese ske naj femer gjeje naja te re.
Memli:Kqyre Qysh o puna mas pari ndreqna e bona e gati nashta del Najsan e kurgjo sem vjen inati tan diten jem rrezit tash naten du me nejt qut ton diten t hujt po kqyrin edhe nje qik


Ky tekst u dërgua nga Lenti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Donika Gashi
Featuring: Memli Krasniqi
Publikimi: 28/02/2015


Donika Gashi - Vera E Nxehte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vera E Nxehte".
3. Video është e këngës "Vera E Nxehte", por nuk këndohet nga Donika Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0