TEKSTESHQIP

Donika Gashi
Besen Ta Kam Dhane
Lyrics

Ti nuk mendove se kur te qan kjo jete.
se pranove veten tash ke mbet
ti nuk din se qka eshte zemra
Ti nuk din,nuk din asgje per femra
Ti nuk me erdhe,jo sme fole me
per ty dhe lotet jan vetem gje e kot,ti nuk din,se cka eshte zemra,ti nuk din,nuk din asgje per femra
Ref:Besen ta kam dhane,fjalen do ta mbaj,zemren nuk ta fal,per ty me nuk qaj,

DËRGOI: