TEKSTESHQIP

Donjeta Morina
Lem Rahat
Lyrics

Don me m'pa
Shume e ka marre malli
Si dikur kohen nuk ia fali
Don me plas
Don me m'pa
Shume e ka marre malli
Si dikur kohen nuk ia fali
Don me plas
Zemren me dhimbje ma ke ushqy
E prej mendjes tash t'kom fshi
Vone ty ta ka ni
Lem rahat
Ohh baby lem rahat
Osht koha jem mu knaq
Hajt vazhdo vuj ti pak
Lem rahat
Ohh baby lem rahat
Osht koha jem mu knaq
Hajt vazhdo vuj ti pak
Don me m'pa
Shume e ka marre malli
Si dikur kohen nuk ia fali
Don me plas
Don me m'pa
Shume e ka marre malli
Si dikur kohen nuk ia fali
Don me plas
Babe lem rahat
Jom mire pa ty
Zemra akull tash u shkrij
Jo mo s'po t'feeli
Lem rahat
Ohh baby lem rahat
Osht koha jem mu knaq
Hajt vazhdo vuj ti pak
Lem rahat
Ohh baby lem rahat
Osht koha jem mu knaq
Hajt vazhdo vuj ti pak
Don me m'pa
Shume e ka marre malli
Si dikur kohen nuk ia fali
Don me plas
Don me m'pa
Shume e ka marre malli
Si dikur kohen nuk ia fali
Don me plas
Asnihere nuk t'mjaftoj dashnia
T'mbyti krenaria
Tash t'shoqron vetmia
Zemer jom lodh me fjale
Po du vepra
Sa here m'ke thirr erdha
S'ka mo hera tjera
Lem rahat
Ohh baby lem rahat
Osht koha jem mu knaq
Hajt vazhdo vuj ti pak
Lem rahat
Ohh baby lem rahat
Osht koha jem mu knaq
Hajt vazhdo vuj ti pak
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, ky materiali muzikor finalizohet para një audience më të gjerë i plotësuar me profesionalizëm edhe me një videoklip, për video produksionin e të cilit është përkujdesur AMIA Studio. Ky videoklip u publikua me datë 8 Korrik 2021. Autor i melodisë dhe producent i këngës rezulton të jetë Bini Diez, teksa autore e tekstit është vetë këngëtarja.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200