TEKSTESHQIP

Donjeta, Rrezi & Gjony
Ti Fala
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Fala" kënduar nga Donjeta, Rrezi & Gjony.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip mund të mos jetë hit, por një hit duhet të ketë një klip. Është ky një ligj i pashkruar në showbizin tonë, ndaj krijimi muzikor u finalizua në tregun e gjerë të muzikës i kompletuar këndshëm edhe me anë të një videoklipi muzikor, produksionin e të cilit e përgatiti Sekuencë. Videoklipi u publikua me datë 1 Tetor 2022. Melodia, orkestrimi dhe produksioni audio është një krijim nga Bini Diez, teksa autorë të tekstit janë Fuego, Rrezi & Gjony.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200