Doppio-O
Doppio-O

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Fatjon SelimajBiografia

BIOGRAFIA: Doppio-O është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Gusht 2012, Cartani publikon videoklipin "Vec 1 Moment", në bashkëpunim me Doppio-O. Më datë 14 Shkurt 2018, Litroli publikon videoklipin "Her Dream", në bashkëpunim me Doppio O. Teksti u shkrua nga Doppio-O. Më datë 28 Shkurt 2020, Og Merks & Brandish publikojnë videoklipin "Trust None", në bashkëpunim me Doppio-O....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0