A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Dori Loshit & Ilir Tironsi - Do Ta Fal Zemren Ty


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/01/2017

2017-01-21T07:49:43

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

Muzika:

Ilir Tironsi

Teksti:

Sebastiana BrecaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Ta Fal Zemren Ty" kënduar nga Dori Loshit & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dori Loshit & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019