Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dorina Garuci - Dita 1 Jete

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dita 1 Jete".
3. Video është e këngës "Dita 1 Jete", por nuk këndohet nga Dorina Garuci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dorina Garuci - Dita 1 Jete  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika:

Dorian Nini

Teksti:

Pandi Laço

Pjesëmarrëse në

Festivali i 47-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

19/12/2008

2008-12-18T23:00:00+00:00Heres qe kam pritur ne jete nje dite per te jetuar.
jo jo se di se di se di ceshte
Dite e gezuar
dhe jam plakur si pa kuptuar
jo jo se di se di se di ceshte
Dite e gezuar
dhe nje dite kuptuam se duhet jetuar
jeta eshte e shkurter
jetoje jeten ti sa 1000 vjet..

Jeto Jeto jeto jeto diten..
sikur te jete nje jete
Jeto jeto jeto jeto Jeten..
sikur te mos jesh neser
Jeto Jeto jeto jeto diten..
sikur te jete nje jete
Jeto jeto jeto jeto Jeten..
si te mos jesh neser.
Minutat si ndaloj joo
te presesh nuk ka kohe jooo
se neser eshte vone. jooo

(2x)
Jo s'kemi kohe per te jetuar
jo s'kemi kohe jo jo te gabojm, te gabojme
nje cast te vetem kemi ne te enderrjome
cdo enderr te jetjome, te jetojme

Jeto Jeto jeto jeto diten..
sikur te jete nje jete
Jeto jeto jeto jeto Jeten..
sikur te mos jesh neser
Jeto Jeto jeto jeto diten..
sikur te jete nje jete
Jeto jeto jeto jeto Jeten..
si te mos jesh neser.
Minutat si ndaloj jo
te presesh nuk ka kohe
se neser eshte vone.joo

(2x)
JO s'kemi kohe per te jetuar
jo s'kemi kohe jo jo te gabojme, te gabojme
nje cast te vetem kemi ne te enderrjome
cdo enderr te jetojme, te jetojme


Ky tekst u dërgua nga Migena
Më Shumë Këngë Nga Dorina Garuci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet