Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dorina Leka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Dorina Leka është një këngëtare e njohur. Eshte vajza e kantautorit të njohur shqiptar Gjergj Leka. Eshte rritur ne Itali dhe eshte bere e famshme fale programit "X Factor Italia ku arriti ta vazhdonte garen deri shume afer finales. Eshtë dashur që ajo të vinte në “X Factor Albania” që të performojë në gjuhën shqipe. Kjo është Dorina Leka, e cila ka qenë e ftuar speciale në “X Factor Albania” dhe më në fund pas performancës me prezantuesen Alketa Vejsiu, ka kënduar si një Vace Zela e ma...

>> Lexo gjithë biografinë >>


E bija e

Gjergj Lekës

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Dorina Leka

Komente 0