TEKSTESHQIP

Dossty
Ti
Lyrics
(Feat. Diedon)

Ti Sa Her Që Më Kalon Pran TiTë Ndjej Të Ndjej Une TyMë Dehet i Gjithë Trupi Im Kur Kalon Pran Meje Ti Me At ShikimKthehem Dhe Vrapoj Pas Teje Të Afrohem Shum Afër Pa LejeNga Mbrapa Mundohem Që Të Flasë Duke Të Të Ndjekur Gjithmon Ty PasKur Të Shikoj Më Dukesh Si Flutur Kur Te Endrroj Ti Je Shumë e Bukur Kur Une Jam Ndonjeher N'Vetmi Ftyra Jote E Bukur Shfaqet GjithnjiSa Her Që Në Mesnatë Une Zgjohem Shkoi Pran Dritares Une AfrohemNata Eshte e Bukur Yjet Ndriqoj Por Sytë e Mi Fytyren Tende Se Harrojn.
Refrem:Sa Herë Që Më Kujtohesh Ti Nuk Ndihem Rahat Dhe Ndjej VetmiPo Të Lutem Të Lutem Une Ty Dua Te Jesh E Imja Vetem Ti.
Refrem:Sa Herë Që Më Kujtohesh Ti Nuk Ndihem Rahat Dhe Ndjej VetmiPo Të Lutem Të Lutem Une Ty Dua Te Jesh E Imja Vetem Ti.
Nuk Pe Kuptoj E Tjeter Lloj Kur Pot Shikoj E Msoj
Ti Je Per Mu Une Jam Per Ty Kuku Qfar Sy Un Du Veq TyShum Shum Pot Ndjej Hala Spot Njoh Qe Je Per Mu Pe Shoh Pom Reagon Qdo Emocion T'Ndjeki Mbrapa Ti Ka ShkonPo Menon Ti e Posedon Qka Zemra Jeme Qe Shume Kerkon Pom Knon Simpati E Per Mu Ket Sen E Dih Zdu Mem Ik Ky Rast e Ti Du Mem Than Po Qysh Spo DihPa Marr Parasysh Qysh Na Bashk Gjithqysh.Yehh.
Refrem:Sa Herë Që Më Kujtohesh Ti Nuk Ndihem Rahat Dhe Ndjej VetmiPo Të Lutem Të Lutem Une Ty Dua Te Jesh E Imja Vetem Ti.
Refrem:Sa Herë Që Më Kujtohesh Ti Nuk Ndihem Rahat Dhe Ndjej VetmiPo Të Lutem Të Lutem Une Ty Dua Te Jesh E Imja Vetem TihTih Vetem Vetem Tih Yehh uwouu nah nah nanahh
Vetem Tihh Dua Te Jesh e iiimjaa Vetem Tihh.

DËRGOI: