Më mbaj mend (për 1 muaj)

Double T

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Double T është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Tetor 2013, Cartani publikon videoklipin "Ti Ike", në bashkëpunim me Double T. Më datë 1 Qershor 2014, Double T publikon videoklipin "Larg Meje". Më datë 25 Mars 2015, Double T publikon videoklipin "Eja", në bashkëpunim me Cilla. Më datë 21 Mars 2017, Double T publikon videoklipin "E Ta Dish", në bashkëpunim me Princi Rebel. Më datë 29 Prill 2017, Double T publikon videoklipin "Bishe", në bashkëpunim me Princi Rebel. Më d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rron KRZ

Oran G

Gjikla

Binny Smalls

Legjenda

Xhema Aka Jemayli

Bigg V

Wllatki

Valoni-G

Lil Ami

Tags: Double T


Komente mbi këtë artist