Më mbaj mend (për 1 muaj)

Double T & Artur - Vrrum Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Double T
N’aud i parkum kapucin e vum
P## kur na shifni mos na fol se kena pun
Po vec lek dum me qejf a me dhun
1 milion n’bank e 1 milion n’hun
Ftyrat e zbehta po krejt me te meta
Sillen si boba po n’brez me hekra
Ajo don G,ajo z’don lepra
B## aroplane hala sillet me kartela
Cdo dit te burgu vallzojn nga 2 drona
Shqipet n’qeli jetojn si padrona
I majn n’dhom 4 telefona
Prom fola me to kena me djeg kur t’lirohna
Burrat s’kan kohe me t’dhon rendsi percata s’shahen
Pulat si ti vjen darka edhe hahen
7 vjet n’kerkim para gjykates nuk qahem
Gabimet e mia une e di si lahen
Ref (x2)
Vrrum vrrum gazi o n’fun
Ata po shtyhen po me ne gara nuk dun dun
Se shoki pret e shoki gjun
S’merr vesh me fjale atehere merr vesh me dhun
Artur
Lidhje globale shtet Arabe
Shoki n’Leyton e shoki prej France
Denim perjete n’shpi me 2 vrasje
Kto nuk jan flima raste reale
C’aty te rruga non stop nuk nalet puna
Asnjoni prej c’atye G s’um kalon te huna
Vec prej Zotit tutna dhe runa
Un’ i hallakas edhe nese vijn me turrma
Shoki n’brez me 2 berreta
Un’ vec me glock po kam qejf me marr jeta
M’vujn 100% asinjer 1/3
E krejt e din pse kom fol neper gazeta
Se ajo ma don tipin nuk ja luj Vipin
O tu kesh se para jush ka ngju beatin
1+1 se perndryshe ikin
Ca e kam e ndaj me “Lokin” tan vitin
Ref (x2)
Vrrum vrrum gazi o n’fun
Ata po shtyhen po me ne gara nuk dun dun
Se shoki pret e shoki gjun
S’merr vesh me fjale atehere merr vesh me dhun
Double T & Artur
Publikimi: 11/10/2023
Teksti: Double T & Artur
Orkestrimi: OG Rruga
Video Produksioni: EGO Films
Produksioni: Xhenty


Double T & Artur - Vrrum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vrrum".
3. Video është e këngës "Vrrum", por nuk këndohet nga Double T & Artur.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Double T:


Komente 0