Më mbaj mend (për 1 muaj)

Double T & Artur - Fol Drejt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Artur
Fol drejt shef shtremt
S’kom rrejt ne asnje keng
Ne asnje gjest e din krejt
Prap se uli kryn edhe nese jom pa lek
Un’ kurr’ nuk kam me kon aty ku jan mbledh krejt
Mkan lodh c’ata sene qe ja kom bo vetes teme
Ca du me percjell o tum dala mrena vene
Nuk ka dashni qe shun zjarrin mbrenda meje
Nje here jom djeg
Kshuqe ma mir gacen leje
Osht e vertet sjena njejt
Une I bej gabimet qe ti I mendove vet
Un pata humb sa shume kohe jetova vet
Pa ma dhon kush doren
Shpirtin rruges tu e tret
Se nuk jetova npralla
Kurr’ nuk pash ondrra
E sa do doja mbrapa me I kthy do gjona
Njerz qe nuk jam to a thu kur bohna
Sikur mshef diten jam dhe kur bjen nata
Ref(x2)
Osht e bukur dhe e di jeta pa problem
Shoki besom qe jan tum ndjek shum sene
Kush ma jep ja jap dhe jeten teme
Secila shkronj osht’ tum dal prej zemre
Double t
Hey loca po po bossa
Po qe fmij nrruge me ondrren e madhe
Hala rruga sna ndryshoka
Veshim dorza dhe shifmi ntjeter ane
Hey Sorry sorry mama
N’jet I du tana
Djalin e ki burr’ kurr’ sikur kta zbohna
Me shokt deri n’dhe si kijamet le tvij vala
Pyte kon tdush per tmirat qe I bona(qe I bona)
Prej 2pac fryhesh bigi
Kush I jep gojes bash si top llastiki
1milion arsye mos me u ul kur vjen rrreziki
Un si du problemet po pa to prej jetes s’iki
Sa fakte kom
Se boj per fam
E bej per ftyre
E ti le nom
A e din ku je
A e di ca them
Qe s’jena t’njejt ca thu se bon
Ref(x2)
Osht e bukur dhe e di jeta pa problem
Shoki besom qe jan tum ndjek shum sene
Kush ma jep ja jap dhe jeten teme
Secila shkronj osht’ tum dal prej zemre


Ky tekst u dërgua nga EDouble T & Artur
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/10/2023
Teksti: Double T & Artur
Video Produksioni: EGO Films
Produksioni: Xhenty
Orkestrimi: Trico & Carma


Double T & Artur - Fol Drejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fol Drejt".
3. Video është e këngës "Fol Drejt", por nuk këndohet nga Double T & Artur.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Double T:


Komente 0