Më mbaj mend (për 1 muaj)

Double T & Artur - Amanet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tkom pa n'krejta menyrat dhe si shoqe
Ti mer mu endrrove motin e ksaj bote
Po ti dashnin e pe si leter e dogje
Ej ej
Me ty kisha nejt broke per toke
Un jam tu fol seriozisht no jokes
Se njeriu qka hup nuk w merr mo me lot
Ti nuk je mos si dje as sot
E ska mo kuptim fjala
Po ndjenja
Senuk ndertohet shpresa te rrena
A e din se sa vleren e ka jeta nese ti sje me mu zemer osht tjetra
Pse mbone kriminel,po thuj sa drogen po e mer
Pytje qe sot skan vler
Spo du qw t'kthehesh dhe iher.

Double t

A e din ca i thom vetes jom pa ndjenja
E ntrupin tem nuk ka vena
A jeton vertet a vec rrena
E cdo kujtim ti merrma
O baby mos em thuh pse sjemi
Tu menu per ty sm'ze veni
E ca thon ata vec leni
Po du me t'taku te veni
Po f**k it kurrgjo sja vlejti
Ka je te aj tjetri
Jo mo nuk jom i njejti
Jo as ti nuk je tii.

Po vjen nata oret e gjata
Afer meje merzia edhe arma
Kom shum dashni pak tonen ama
Mos vdes i vetem se i kalum shum gjona


Ky tekst u dërgua nga Fr3Double T & Artur
Publikimi: 04/11/2023
Teksti: Double T & Artur
Video Produksioni: EGO Films
Produksioni: Xhenty
Orkestrimi: 21Khz


Double T & Artur - Amanet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amanet".
3. Video është e këngës "Amanet", por nuk këndohet nga Double T & Artur.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Double T:


Komente 0