TEKSTESHQIP

Double T & Artur
Amanet
Lyrics

Tkom pa n'krejta menyrat dhe si shoqe
Ti mer mu endrrove motin e ksaj bote
Po ti dashnin e pe si leter e dogje
Ej ej
Me ty kisha nejt broke per toke
Un jam tu fol seriozisht no jokes
Se njeriu qka hup nuk w merr mo me lot
Ti nuk je mos si dje as sot
E ska mo kuptim fjala
Po ndjenja
Senuk ndertohet shpresa te rrena
A e din se sa vleren e ka jeta nese ti sje me mu zemer osht tjetra
Pse mbone kriminel,po thuj sa drogen po e mer
Pytje qe sot skan vler
Spo du qw t'kthehesh dhe iher.

Double t

A e din ca i thom vetes jom pa ndjenja
E ntrupin tem nuk ka vena
A jeton vertet a vec rrena
E cdo kujtim ti merrma
O baby mos em thuh pse sjemi
Tu menu per ty sm'ze veni
E ca thon ata vec leni
Po du me t'taku te veni
Po f**k it kurrgjo sja vlejti
Ka je te aj tjetri
Jo mo nuk jom i njejti
Jo as ti nuk je tii.

Po vjen nata oret e gjata
Afer meje merzia edhe arma
Kom shum dashni pak tonen ama
Mos vdes i vetem se i kalum shum gjona

DËRGOI: