Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Dr. Flori & Aurela Gaçe - Baba Ne Kte Skene  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

05/07/2015

2015-07-05T10:39:32+00:00

Më Shumë Nga

Aurela Gaçe

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 15Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Baba Ne Kte Skene" kënduar nga Dr. Flori & Aurela Gaçe.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dr. Flori & Aurela Gaçe i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dr. Flori:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet