A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Majk - Sa Gjynah  (Feat. Butrint Imeri)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  145

Komente nga Fansat

21 🔥🔥

07/04/2019

2019-04-07T14:00:00

Featuring

Butrint Imeri

Teksti:

Butrint Imeri

Teksti:

Majk

Video Produksioni:

Entermedia

Produksioni:

RZON
[Majk:]
Bella, oh bella
Sa kom ondrru me t'pa ty
n'vello, o n'vello
Un tu ardh me t'marr
ti me vello t'bardh
Sa kom ondrru o une per ty...
per ni moment u ndam
mo kurr nuk u pam
e andrrat mbeten n'gjys

Ah sa po m'vjen mu inati
kshu mes neve e deshi fati
s'mujta me ty kurr me bo une paqe
ika e t'lash me lot n'faqe
dhe zemra vajton
edhe pse syni s'loton per ty jo
njerin qe deshta mas shumti deri dje
jo sot nuk e njoh

[REF.:]
A sa gjynah, sa gjynah
Sa gjynah per ket dashni
Sa gjynah, sa gjynah
Sa gjynah per ket dashni
Sa gjynah, sa gjynah
Sa gjynah per ket dashni
Sa gjynah, sa gjynah
A sa gjynah per ket dashni

[Butrinti:]
S'po du me t'lon faj n'faj,
As ti mos um le faj n'faj,
garant je tu plas n'vaj n'vaj,
E di qe shtire o me t'thane bye bye,
M'fal nese s'ti kom plotesu krejt deshirat
S'jena bashke po t'i deshiroj ma t'mirat
E kto gjynahe shpresoj kane mi la shirat,
Veç per ty pi djegi trandafilat.

Uh nanana sa gabime
Uh nanana zemra ime
Uh nanana sa gabime
Uh nanana zemra ime

[REF. Bashke:]
A sa gjynah, sa gjynah
Sa gjynah per ket dashni
Sa gjynah, sa gjynah
Sa gjynah per ket dashni
Sa gjynah, sa gjynah
Sa gjynah per ket dashni
Sa gjynah, sa gjynah
A sa gjynah per ket dashni


Ky tekst u dërgua nga AlbiiinazzKartolina (7)

U krijua nga anibudani 2019-04-19 15:24:34
S'po du me t'lon faj, n'faj
As ti mos um le faj, n'faj
Garant je tu plas n'vaj, n'vaj
E di që shtir o me t'than bye bye
U krijua nga Majkkkk 2019-04-12 16:20:07
Njerin qe deshta
mas shumti deri dje
Jo sot nuk e njoh
U krijua nga nida 2019-04-09 11:09:23
Dhe zemra vajton
Edhe pse syni
s'loton për ty
U krijua nga Erla 2019-04-08 18:52:34
Bella, oh bella
Sa kom ondrru
me t'pa ty n'vello
Oh n'vello
2019-04-08 09:21:52
Ah sa gjynah, sa gjynah
Sa gjynah për kët dashni
U krijua nga flor 2019-04-08 09:20:27
Uh nanana sa gabime
Uh nanana zemra ime
Uh nanana sa gabime
Uh nanana zemra ime
2019-04-07 14:15:38
Sa po m'vjen mu inati
Kshu mes neve e deshti fati
S'mujta me ty
Kurr me bo unë paqe
Ika e t'lash me lot n'faqe

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019