TEKSTESHQIP

Majk
E Pa Shpirt
Lyrics

Ref:2X
E pashpirt, e pashpirt
Ki me hy me mu n gjynah
E ka me tu kthy tjeter kah

A mdoket prej fillimit
T kqija i ke pas qellimet
Fake it till u make it
I guess u never made it

Em kujtohet kur thojshe te dua
Mthojshe ma fallc se buzt e tua
Qishtu e ki kur nisesh me tkeq
Perfundon en kater mure
Mandej tu vujt vet

Sado qe n instagram dukesh e lumtur
Un e di qe mrenda je e humbur
A thu e ki ti msimin prej nanes
Me ngajt mas pares edhe fames

Shpirtin ma ke djeg
Shpirtin ma ke djeg djeg djeg djeg djeg
E ndjenjen ma ke dek
Ndjenjen ma ke dek dek dek dek dek

Ref: 2X
E pashpirt, e pashpirt
Ki me hy me mu n gjynah
E ka me tu kthy tjeter kah

Kam mendu me ty familjen
E ti tu fol per maldivet
Krejt planin ti ma prishe
E ftyren e vertet e qite

Qysh kam mujt me kon naiv e tkom besu
A jam kam aq i dashurum e jam qorru
Mundesh me vazhdu ti lojna po jo me mu
Kan than qe sbon me hanger me dy lug

Goce goce
mjaft me ndjenja loze
Sado qe u perpoqe
Maroj koha jote

Shpirtin ma ke djeg
Shpirtin ma ke djeg djeg djeg djeg djeg
E ndjenjen ma ke dek
Ndjenjen ma ke dek dek dek dek dek

Ref: 2X
E pashpirt, e pashpirt
Ki me hy me mu n gjynah
E ka me tu kthy tjeter kah

DËRGOI:
INFO
Projekti muzikor është lansuar tek fansat në prizmin vizual me videoklip muzikor, i cili u përgatit nën drejtimin e Sekuencë. Ky videoklip u publikua më 21 Dhjetor 2022. Kompozimin dhe tekstin e punoi vetë këngëtari, teksa këngën e orkestroi Alandy.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200