TEKSTESHQIP

Dren Januzi
Thujem
Lyrics

A je ti prej ksaj bote
Se drite bon ftyra jote
Kur po t’shoh frymen ma ndale

S’po muj me t’pas veq shoqe
Hajde zemren ma dogje
Une e ti s’kem nevoje per fjale

Thujem a s’po t’vjen gjynah
Mas teje qa jom tu bo
Ku je,jom ka du me t’pa

Thujem sonte a rrim na
E presim hanen me ra
Ku je,jom ka vij me t’marr

Pina sonte per dashni
Per kurgjo mos me na nij
Mos me na ni
Veq une ti

Pina sonte per dashni
Per kurgjo mos me na nij
Mos me na ni
Veq une ti

Jom ka du me ti pa syte
Se din je ka don me mbyte
Tregom ti njejt a po m’don

Veq pak ti hajt mendo
Si na dy jo nuk ka
Hajde bashke ikim sa ma large

Thujem a s’po t’vjen gjynah
Mas teje qa jom tu bo
Ku je,jom ka du me t’pa

Thujem sonte a rrim na
E presim hanen me ra
Ku je,jom ka vij me t’marr

Pina sonte per dashni
Per kurgjo mos me na nij
Mos me na ni
Veq une ti

Pina sonte per dashni
Per kurgjo mos me na nij
Mos me na ni
Veq une ti

Pina sonte per dashni
Per kurgjo mos me na nij
Mos me na ni
Veq une ti

Thujem a s’po t’vjen gjynah
Mas teje qa jom tu bo
Ku je,jom ka du me t’pa

Thujem sonte a rrim na
E presim hanen me ra
Ku je,jom ka vij me t’marr
INFO
Pas kurimit të të gjitha detajeve, projekti është paraqitur tek ne i punuar mjaft këndshëm me një videoklip, për produksionin e të cilit është përkujdesur Urban Graphics. Ky videoklip u publikua më 8 Maj 2022. Për këtë këngë ka punuar tekstin Diez Music, ndërsa për orkestrimin dhe për produksionin u përkujdes Bini Diez.