TEKSTESHQIP

Dren Januzi
Teke
Lyrics

Se ti lujte, lujte mas meje,
Po po mrren rren nsy,
Se ti vujte mas meje,
Po mu sdi Qka mu ka tek tek tek ke ke ke,
Je ka m’deh si teke,
Pse Pse Pse pse na le,
Pse na le o bebe,
Be be be be be,
Mos u Kthe o bebe,
Se sa here Po vjen,
Je ka m’deh si teke.

Mos m’thuj ma te amo,
Ishim bashk bebe tash jo
Qoma veq ni mesazh ku je,
E hupem rrugen flejna n’tenda, n’tenda,
Jeta jone eshte film hajt bojna skena, skena,
Zemren zemren ma bone per stenda stenda,
Zemer mos rri ulen Hajde stand up stand up,
Se kur po t’sho tu kcy…
Per ty bona champagne papi,
Si mi pi 10 champagne mami,
Ma mire mu deh me dashni,
Per ty dehna hiq Pa pi

Se ti lujte, lujte mas meje,
Po po mrren rren nsy,
Se ti vujte mas meje,
Po mu sdi Qka mu ka tek tek tek ke ke ke,
Je ka m’deh si teke,
Pse Pse Pse pse na le,
Pse na le o bebe,
Be be be be be,
Mos u Kthe o bebe,
Se sa here Po vjen,
Je ka m’deh si teke.

O mama deso- desole
Veq per ty zemra rreh
Aktore me shum role
Xheloze
Shum e komplikume
N’fije sjom tu t’ra
Her po m’don e her spo m’don
comme ci comme sa

Shum e komplikume
N’fije sjom tu t’ra
Her po m’don e her spo m’don
comme ci comme sa

Se ti lujte, lujte mas meje,
Po po mrren rren nsy,
Se ti vujte mas meje,
Po mu sdi Qka mu ka tek tek tek ke ke ke,
Je ka m’deh si teke,
Pse Pse Pse pse na le,
Pse na le o bebe,
Be be be be be,
Mos u Kthe o bebe,
Se sa here Po vjen,
Je ka m’deh si teke.
INFO
Ky projekt ka ardhur tek ne i realizuar me shije me një videoklip, të cilin e punoi XL Films. Ky videoklip u publikua me datë 15 Korrik 2022. Kënga vjen me vargje nga Dren Januzi & SBS Entertainment, ndërsa orkestrimin dhe produksionin e mori përsipër SBS Entertainment.