Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Dren Llumnica - Eja Babadimer  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/12/2015

2015-12-30T12:58:21+00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Naim Krasniqi

Pjesëmarrëse në

Polifonia 2016Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Eja Babadimer" kënduar nga Dren Llumnica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dren Llumnica i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet