Official Video

D Slim & ANI - Insomni


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/09/2019

2019-09-27T16:11:04

Më Shumë Nga

ANI (RapBoy)

Muzika & Teksti:

D Slim

Teksti:

ANI (RapBoy)
Verse 1 - D Slim

Te shikoj ne rrug por nuk te flas dot
2 or gjum si kom bo un jo as sot
Shum e shtrenjt o koha nuk e mas dot
Se duroj dot veten dot asi cast mo
Tjert po mthojn pusho mu sikur kastro
Spo dalloj ndryshimin dot mes dites edhe nats mo
Truni nbota tjera thirre astro
I can see that u dont f**k with me ti pse po mashtrro
Dog
Nuk e di se po thon
Un jam 1 ne 1 milion
Sfutesh dot ne rrethin ton
Ti ti ti juve tton
Tgjitha kthehen mrapsh se esht karma
Po tishim ekipe ne reali juve parma
Skom nevoj nbrez me pas arma
Truni ka kaliber shum me tmadh se ca po majn kta
E kom hum sensin e kohes, mo nuk e ndjej dot
Syt e erret nuk po cohem, ty nuk te gjej sot
Dit, jav, muaj, vite, nuk i njohim ne limitet
Shum larg vite drite, sdu tja di se ca po flitet

HOOK - D Slim 2x

Dehshem
Tkam prit gjith jeten
Kam shkatrru veten
Po tpres dhe neser
Deri naten von ty
Der naten von
O der naten von
Do jemi bashk gjithmon
Se jom tu tprit un dehshem

Verse 2 - ANI

Me shikon ne rrug me syt e errta,
sikur hoqa dor nga jeta,
Cdo kock osht e lodhur nga e djeshmja,
3 jav pa gjum nuk po them rrena,
Kokrrat mora zgjidhje sgjeta,
s’shifem npasqyr mshpifet vetja.
Shof demona n’cepa t’errta,
Viti i 4 po vjen se maj men kur fjeta.
Dog nga syt me un nuk po shof,
Zemra po me rre mu fort,
Mbeso spo ja dal mo dot
Vrera me del pa kontroll,
Zot pse asnjoni sme kupton,
Mthon nji zgjidhje qe pun s’bo,
Ndosht duhet t’heq un dor,
Vec tu menu trurin jo nuk ndalon.
Ora 5 e mjesit ty jam duke tshkrujt,
Mjep nji pergjigje, u lodha duke vujt,
Ora 5 e mjesit shpresoj qe nuk m’harron,
T’lutem pergjigju para se te jet shum von.
Mo nuk po di, as gjonat qe kisha ne vi,
Ndoshta me shum duhet pi,
Ndoshta duhet trri vec ne shpi,
Te krijoj vec melodi.
Valumi s’bo pun tani.

HOOK - D Slim 2x

Dehshem
Tkam prit gjith jeten
Kam shkatrru veten
Po tpres dhe neser
Deri naten von ty
Der naten von
O der naten von
Do jemi bashk gjithmon
Se jom tu tprit un dehshem