Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drini Causholli - Mjaft Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nuk kemi video për këtë këngë.

Ne nje rruge ti do te gjesh
ne rruge do me kerkosh
ne mundesh ti me jep
ne mundesh ti me merr

E nese ti lendon
ne jete pa asnje deshir
per vete nuk me ben
ne syte nuk ka renkim

te lutem ti zgjohu
dhe per vete mos ki meshire
kerkome sa duhet
lejome te jem i lire

mjaft
nuk kerkoj asgje nga ty
mjaft
mjaft degjove zemren tende
mjaft
mjaft u lodhe perseri
mjaft
mjaft therrite emrin tim

E me pas nuk ka nevoje
me pas ti me dhuron
me lutjen jep ti
ate qe njeri z'di

me lodh ti me beso
shpetimin nuk e bej
zemer, me pushton
ku do te jem kerkome


Ky tekst u dërgua nga Drini


Publikimi: 17/12/2005
Muzika: Genti Lako
Orkestrimi: Genti LakoMë Shumë Këngë Nga Drini Causholli:


Komente 0


Drini Causholli - Mjaft
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mjaft".
3. Video është e këngës "Mjaft", por nuk këndohet nga Drini Causholli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.